Müükother
Property in Paris
1 430 000 €
13 619 €/m²
105 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: jamesedition.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.