Müükapartment
3-room apartment in Paris 2ème
949 000 €
13 181 €/m²
3
Toad kokku
72 m²
Kasvuhoonegaaside klassKHG
53 kg CO²/m²/yrE
Class E — 53 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
14 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.