Pildid puuduvad
Müükapartment
vente appartement 3 pièces 58 m² Vence
399 000 €
6879 €/m²
3
Toad kokku
58 m²
Elamispind
Kirjeldus
Proche du centre ville , au 2ème étage d’une résidence récente sécurisée avec piscine , appartement de 3 pièces de 58,20m² comprenant : - -Entrée , cuisine ouverte , séjour , salle de douche , WC ,et 2 chambres Terrasse Chauffage collectif gaz + climatisation réversible Garage double Cave
Energiatõhusus
Energiaklass
69 kWh/m²/yrC
Class C — 69 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
12 kg CO²/m²/yrC
Class C — 12 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmAsukoht
Ligikaudne asukoht