Müükapartment
2-room apartment in Randers C
785 000 DKK
10 608 DKK/m²
Bredstrupsgade 16, 2. 13
2
Toad kokku
1
Magamistoad
74 m²
Elamispind
Ehitusaasta1969
Korrus2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: edc.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Bredstrupsgade 16, 2. 13
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
16 km41 minLennujaam
38 km1.7hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
25 km1.1hRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m2 minPank
500 m7 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
400 m7 minHaigla
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
22 km58 minKeskkond
Suurem tee
2,5 km6 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.