Müükhouse
5-room house in Glamsbjerg
1 295 000 DKK
7275 DKK/m²
Vedtoftevej 4, Vedtofte, 5620 Glamsbjerg
5
Toad kokku
178 m²
Elamispind
3598 m²
Krunt
Ehitusaasta1750
Lisaomadused
Maavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Asukoht
Vedtoftevej 4, Vedtofte, 5620 Glamsbjerg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
8 km21 minLennujaam
24 km1.1hHaridus
Lasteaed
2,5 km6 minÜlikool
22 km57 minRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,3 km6 minToidupood
8 km21 minRestoran
8 km21 minPank
7 km19 minTervishoid
Apteek
5 km14 minArst
7 km19 minHaigla
21 km55 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km11 minRand
10 km26 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.