Müükapartment
Two-Room Flat with Glazed Balcony in Espoo
250 000 €
5376 €/m²
Ylismäenkuja 8, Espoo
2
Toad kokku
46,5 m²
Elamispind
Ida
Suund
Kirjeldus
This two-room apartment features one bathroom and a private sauna. The property includes an east-facing glazed balcony and windows in two directions, located on the ninth floor of a building completed in 2023. It is situated adjacent to a central park with access to underground parking.
Ehitusaasta2023
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus9
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi, etuovi.com
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrB
Class B
Asukoht
Ylismäenkuja 8, Espoo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
4 km9 minMetroopeatus
1,5 km24 minLennujaam
16 km42 minHaridus
Lasteaed
800 m13 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
1,2 km19 minRestoran
300 m5 minPank
2,0 km5 minTervishoid
Apteek
1,4 km22 minArst
1,9 km29 minHaigla
2,9 km7 minVeterinaaria
2,0 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
3 km9 minKeskkond
Raudtee
3 km9 minPhoto Tour

leisure room

Two-Room Flat with Glazed Balcony in Espoo
250 000 €
5376 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Linda Salonius-Pasternak
Viide: 80476351
Asukoht
Ylismäenkuja 8, Espoo
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.