Müükhouse
Two-Home Ensemble with Garden in Langé
59 900 €
1175 €/m²
2
Toad kokku
51 m²
Elamispind
930 m²
Krunt
Kagu
Suund
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This property in Langé comprises two houses on a single plot. The main house, approximately 51 m², is habitable with a kitchen, bathroom with WC, living room/dining room, bedroom, and additional space in the attic and loft. The second house, around 50 m², requires full renovation and includes two rooms, a cellar, and a garage. Both homes feature PVC double-glazed windows and are set in a 700 m² ga...
Ehitusaasta1898
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
7 kmRaudteejaam
8 kmLennujaam
135 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
11 kmÜlikool
32 kmRaamatukogu
11 kmKaubandus ja teenused
Toidupood
4 kmRestoran
5 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
7 kmHaigla
13 kmVaba aeg ja loodus
Park
9 kmRand
19 kmPhoto Tour

Two-Home Ensemble with Garden in Langé
59 900 €
1175 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Propriétés-Privées.com
Viide: 449119CMAD
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 7. juuli 2025 | 71 000 € | 1392 € / m² | Algne |
| 6. aug 2025 | 65 000 € | 1275 € / m² | -8.5% |
| 8. apr 2026 | 59 900 € | 1175 € / m² | -7.8% |