Müükhouse
Two-Home Ensemble with Courtyard in Estang
75 000 €
647 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
116 m²
Elamispind
150 m²
Krunt
Kirjeldus
This property comprises two houses connected by a 40 m² courtyard with external access, located in the village of Estang. The first house includes a 39 m² living/dining room, a 9 m² office, a 6 m² cellar, and a bathroom on the ground floor, with three bedrooms and a bathroom upstairs. The second house features a kitchen, bathroom, and toilet downstairs, and two bedrooms upstairs. Both houses have...
Ehitusaasta1900
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Aed
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, paruvendu.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmLennujaam
59 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
32 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
8 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
14 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmPhoto Tour

dining room
Two-Home Ensemble with Courtyard in Estang
75 000 €
647 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.