Üürapartment
Two-Bedroom Apartment with Tree View near Järve
450 € / kuus
10 €/m²
Uueristi tn 9, Rahumäe, Nõmme
2
Toad kokku
46.4 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom apartment is located on the second floor with a separate layout. The property offers a view of pine trees, providing a private and quiet living environment. It is situated in a peaceful, green area near Järve.
Ehitusaasta1974
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus2 / 5
KüteGaas
Lisaomadused
Metsavaade
Möbleeritud
Parkla
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv, kinnisvara24.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Uueristi tn 9, Rahumäe, Nõmme
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
700 m10 minLennujaam
5 km14 minHaridus
Lasteaed
500 m9 minÜlikool
2,4 km6 minRaamatukogu
1,9 km30 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
300 m5 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,1 km17 minHaigla
300 m5 minVeterinaaria
1,5 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
4 km9 minKeskkond
Raudtee
100 m1 minPhoto Tour

bathroom
Two-Bedroom Apartment with Tree View near Järve
450 € / kuus
10 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Katrin Lehtjõe
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Viide: 240900722
Asukoht
Uueristi tn 9, Rahumäe, Nõmme
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. märts 2026 | 500 € | 11 € / m² | Algne |
| 21. märts 2026 | 450 € | 10 € / m² | -10.0% |