Müükapartment
Twin-Storey Apartment with Sea View in Termoli
295 000 €
3933 €/m²
Via di Rio Vivo 323, Termoli
2
Toad kokku
1
Magamistoad
2
Vannitoad
75 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom apartment is located in Rio Vivo, close to the sea. The ground floor features a welcoming living area, a functional kitchen, and a bathroom, while the upper floor includes a master bedroom with an en-suite bathroom. A private terrace and two parking spaces enhance the property's appeal, along with zanzariere, alarm system readiness, and Wi-Fi connectivity.
Ehitusaasta2003
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 2
Asukoht
Via di Rio Vivo 323, Termoli
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
15 km38 minLennujaam
84 km3.6hHaridus
Lasteaed
900 m15 minRaamatukogu
2,4 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
800 m12 minRestoran
1,1 km18 minPank
1,2 km18 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
900 m14 minHaigla
1,8 km29 minVeterinaaria
2,6 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
1,8 km28 minRand
100 m1 minKeskkond
Suurem tee
1,6 km24 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.