Müükapartment
Twin-bedroom Flat with Balcony in Santpedor
187 800 €
2504 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat is located on the second floor in Santpedor, Catalonia. The property features an east-west orientation, ensuring natural light throughout the day, and includes a private balcony. It comes with a private parking space and is situated in a strategic location near shops, services, and public transport.
SeisukordHea
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
56 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
43 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.