Müükapartment
Tuscan-Style Apartment with Views in Montemignaio
29 000 €
312 €/m²
Via Castello, Montemignaio
4
Toad kokku
1
Vannitoad
93 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second and top floor of a traditional Tuscan building in Montemignaio. The property features a living room with a fireplace, an open-plan kitchen with an antique hearth, and offers views of the surrounding valleys and hills. The apartment requires renovation and includes a 10 m² cellar at ground level.
Ehitusaasta1900
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus2 / 3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
7 km19 minRaudteejaam
9 km24 minLennujaam
34 km1.5hHaridus
Ülikool
18 km47 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
9 km23 minToidupood
5 km13 minRestoran
4 km12 minPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
9 km23 minHaigla
14 km37 minVaba aeg ja loodus
Park
6 km15 minRand
17 km43 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.