Müükapartment
Triplex Apartment with Terrace in Sint-Niklaas
299 900 €
2940 €/m²
Gasmeterstraat 21, 9100 Sint-Niklaas
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
102 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This triplex apartment, located near the centre of Sint-Niklaas, features three bedrooms and two bathrooms. The property includes a spacious, light-filled living area with large windows, a practical kitchen, and a guest toilet. The first floor offers two well-maintained bedrooms and a stylish bathroom, while the top floor has an additional 16 m² master bedroom. An inviting terrace, gas heating, an...
Ehitusaasta1959
SeisukordUus
Korrus1
Energiaklass
254 kWh/m²/yrC
Class C — 254 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Gasmeterstraat 21, 9100 Sint-Niklaas
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
500 m7 minLennujaam
37 km1.6hHaridus
Lasteaed
500 m8 minKeskkool
20 km52 minÜlikool
17 km43 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m5 minRestoran
300 m5 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
800 m13 minHaigla
800 m12 minVeterinaaria
1,1 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
100 m1 minPhoto Tour

Asukoht
Gasmeterstraat 21, 9100 Sint-Niklaas