Müükapartment
3-room apartment in IT
175 000 €
3302 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
53 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
8 km22 minRaudteejaam
500 m8 minLennujaam
71 km3.1hHaridus
Lasteaed
1,2 km19 minÜlikool
39 km1.7hRaamatukogu
25 km1.1hKaubandus ja teenused
Supermarket
1,2 km18 minToidupood
1,0 km16 minRestoran
500 m8 minPank
1,3 km21 minTervishoid
Apteek
5 km14 minHaigla
300 m4 minVaba aeg ja loodus
Park
1,0 km16 minRand
12 km31 minKeskkond
Raudtee
400 m6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.