Müükapartment
3-room apartment in IT
180 000 €
1800 €/m²
3
Toad kokku
2
Vannitoad
100 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
600 m10 minMetroopeatus
1,3 km21 minLennujaam
7 km17 minHaridus
Lasteaed
1,7 km27 minÜlikool
1,3 km20 minRaamatukogu
1,5 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
500 m7 minRestoran
700 m11 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
1,2 km19 minHaigla
1,9 km30 minVeterinaaria
600 m9 minVaba aeg ja loodus
Park
900 m15 minRand
900 m14 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
400 m6 minPhoto Tour