Müükapartment
Transformable Flat with Balcony in Milan
329 000 €
3782 €/m²
Via Melchiorre Delfico, Milano
2
Toad kokku
1
Vannitoad
87 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat, located on the ground floor of a fully modernised building in Milan, offers the potential to be converted into a three-bedroom unit. The property features a balcony, double glazing, centralised heating, and a secure entrance. Situated in the evolving Delfico District near the Scalo Farini regeneration project, it benefits from daytime porter services.
SeisukordRenoveeritud
Korrus0
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
900 m15 minMetroopeatus
1,0 km16 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
2,6 km7 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
600 m9 minRestoran
300 m5 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
600 m9 minHaigla
700 m11 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
6 km15 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.