Müükhouse
Traditional Villa with Pool in Éguilles
615 000 €
3106 €/m²
8
Toad kokku
4
Magamistoad
198 m²
Elamispind
2439 m²
Krunt
2439 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This eight-bedroom, one-bathroom villa is situated in a highly sought-after area of Éguilles, offering a tranquil setting at the end of a private path. The property features a traditional construction with approximately 200 m² of built space, including a living room, kitchen, three bedrooms, a bathroom, and WC. Additional amenities include a second-floor 2-bedroom unit with a Tropézienne terrace,...
Energiaklass
181 kWh/m²/yrD
Class D — 181 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
7 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank
LähedalRand
14 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.