Müükhouse
Traditional House with Pool in Saint-Cyr-sur-Mer
790 000 €
5940 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
133 m²
Elamispind
505 m²
Krunt
505 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house features a 50 m² open-plan living area with kitchen. The property includes a 505 m² garden with two terraces and a covered pool, situated in the village centre with nearby amenities.
Ehitusaasta1999
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
95 kWh/m²/yrB
Class B — 95 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
19 kmPank

courtyard
Traditional House with Pool in Saint-Cyr-sur-Mer
790 000 €
5940 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Cathy Camilleri | IAD FRANCE
Viide: 132369327
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 10. apr 2026 | 840 000 € | — | Algne |
| 25. apr 2026 | 790 000 € | — | -6.0% |