Müükhouse
Traditional House with Garden in Tarascon
250 000 €
2381 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
105 m²
Elamispind
300 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom traditional house, built in 2010, offers a comfortable living space with a 105 m² area. It features a private garden, a traversing garage, and a terrace. The property is located in Tarascon, providing a peaceful environment close to amenities, schools, and public transport.
Ehitusaasta2010
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
101 kWh/m²/yrB
Class B — 101 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
58 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
20 kmPank
LähedalRand
13 kmKeskkond

facade
Traditional House with Garden in Tarascon
250 000 €
2381 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
IAD France / Alexandre Ferrer
Viide: 2022498
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.