Müükhouse
Townhouse with Garage near Canal de Berry
89 900 €
817 €/m²
4
Toad kokku
110 m²
Elamispind
Kirjeldus
This townhouse comprises two apartments, one of 63 m² and one of 49 m², with a total of four bedrooms and three bathrooms. The property includes a 16 m² garage and is located near the Canal de Berry, close to local amenities and the SNCF train station.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
114 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
40 kmRaamatukogu
LähedalRand
15 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

kitchen
Townhouse with Garage near Canal de Berry
89 900 €
817 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Optimhome Immobilier
Viide: 830031635714
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.