Müükhouse
Townhouse with Balcony in Saint-Laurent-du-Var
259 000 €
3700 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
70 m²
Elamispind
Kagu
Suund
Kirjeldus
This three to four-bedroom, two-level townhouse includes a living room, kitchen, and bathroom on the ground floor, with additional bedrooms upstairs. A balcony offers a clear view and the property is located near local amenities.
Ehitusaasta1940
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
KüteElekter
Lisaomadused
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
435 kWh/m²/yrG
Class G — 435 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
14 kg CO²/m²/yrC
Class C — 14 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank

other room
Townhouse with Balcony in Saint-Laurent-du-Var
259 000 €
3700 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
HD IMMOBILIER
Viide: 86470838
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 289 000 € | 4083 € / m² | Algne |
| 6. veebr 2026 | 269 000 € | 3799 € / m² | -6.9% |
| 23. apr 2026 | 259 000 € | 3700 € / m² | -3.7% |