Müükapartment
Top-Floor Flat with Terrace in Alhamar
460 000 €
2949 €/m²
Fígares, Ronda, Granada
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
156 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom flat features a glazed terrace and a garage with elevator access. The property is located in the Alhamar district, close to metro stations and city centre amenities. The building offers recently renovated common areas and disabled access.
Ehitusaasta1979
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Energiaklass
119 kWh/m²/yrE
Class E — 119 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
24 kg CO²/m²/yrE
Class E — 24 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Fígares, Ronda, Granada
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
10 km25 minLennujaam
14 km36 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
500 m8 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
200 m3 minHaigla
700 m12 minVeterinaaria
100 m2 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
47 km2.0hKeskkond
Raudtee
1,6 km25 minPhoto Tour