Müükother
3-room property in BJORLI
1 750 000 NOK
30 172 NOK/m²
Bøvervegen 19, 2669 BJORLI
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
58 m²
Elamispind
8896 m²
Krunt
Ehitusaasta1990
Korrus1
Asukoht
Bøvervegen 19, 2669 BJORLI
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minLennujaam
112 km4.8hHaridus
Lasteaed
9 km22 minRaamatukogu
10 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m2 minVaba aeg ja loodus
Rand
4 km11 minKeskkond
Raudtee
200 m3 minPhoto Tour