Müükapartment
3-room apartment in Aarhus C
3 498 000 DKK ≈ 468 185 €
50 696 DKK/m² ≈ 6785 €/m²
Vestervang 26, 4. th, 8000 Aarhus C
3
Toad kokku
1
Vannitoad
69 m²
Elamispind
30 355 m²
Krunt
Ehitusaasta1983
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Vestervang 26, 4. th, 8000 Aarhus C
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minLennujaam
29 km1.3hHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
700 m12 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
500 m8 minRestoran
500 m7 minPank
1,0 km16 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
700 m11 minHaigla
2,8 km7 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1,9 km30 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.