Müükhouse
5-room house in Hals
795 000 DKK ≈ 106 406 €
4622 DKK/m² ≈ 619 €/m²
Vestergade 71, 9370 Hals
5
Toad kokku
172 m²
Elamispind
707 m²
Krunt
Ehitusaasta1910
Korrust1
Asukoht
Vestergade 71, 9370 Hals
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km14 minRaudteejaam
13 km34 minLennujaam
23 km1hHaridus
Lasteaed
500 m7 minÜlikool
17 km45 minRaamatukogu
9 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
6 km17 minRestoran
8 km20 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
9 km23 minArst
700 m11 minHaigla
18 km46 minVeterinaaria
9 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
8 km21 minPhoto Tour

garden

5-toaline maja asukohas Hals
795 000 DKK ≈ 106 406 €
4622 DKK/m² ≈ 619 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Nybolig Palle Ørtoft Hals
Asukoht
Vestergade 71, 9370 Hals
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.