Müükhouse
5-room house in Svendborg
4 395 000 DKK
26 963 DKK/m²
Vædderen 109, 5700 Svendborg
5
Toad kokku
163 m²
Elamispind
821 m²
Krunt
Ehitusaasta2009
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Vædderen 109, 5700 Svendborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minLennujaam
50 km2.1hHaridus
Lasteaed
800 m12 minÜlikool
5 km13 minRaamatukogu
5 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km23 minToidupood
5 km12 minRestoran
3 km8 minPank
5 km12 minTervishoid
Apteek
5 km12 minArst
4 km11 minHaigla
3 km9 minVeterinaaria
6 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km9 minRand
1,2 km19 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
4 km10 minPhoto Tour

land plot

bedroom

Asukoht
Vædderen 109, 5700 Svendborg
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.