Müükapartment
2-room apartment in Odense C
1 595 000 DKK ≈ 213 480 €
29 537 DKK/m² ≈ 3953 €/m²
Thorsgade 42, st., 5000 Odense C
2
Toad kokku
1
Vannitoad
54 m²
Elamispind
Ehitusaasta1891
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Thorsgade 42, st., 5000 Odense C
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
21 km53 minLennujaam
9 km23 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minÜlikool
1,2 km19 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
100 m2 minRestoran
200 m4 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
300 m5 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
1,4 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
7 km17 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
600 m9 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.