Müükhouse
3-room house in Væggerløse
1 795 000 DKK
19 096 DKK/m²
Snebærvej 18, 4873 Væggerløse
3
Toad kokku
94 m²
Elamispind
Ehitusaasta1973
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Snebærvej 18, 4873 Væggerløse
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,2 km18 minLennujaam
111 km4.8hHaridus
Lasteaed
9 km24 minÜlikool
39 km1.7hRaamatukogu
12 km32 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,1 km17 minToidupood
700 m11 minRestoran
1,1 km18 minTervishoid
Haigla
14 km37 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km9 minRand
800 m12 minKeskkond
Raudtee
3 km9 minPhoto Tour

facade

garden

bathroom

kitchen
Asukoht
Snebærvej 18, 4873 Væggerløse
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.