Müükapartment
4-room apartment in København V
8 995 000 DKK
96 720 DKK/m²
Sønder Boulevard 58, 3. tv., 1720 København V
4
Toad kokku
93 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Sønder Boulevard 58, 3. tv., 1720 København V
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
1,1 km17 minMetroopeatus
300 m5 minLennujaam
6 km16 minHaridus
Lasteaed
0 m1 minKeskkool
900 m14 minÜlikool
1,6 km25 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
0 m1 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
700 m11 minHaigla
2,3 km6 minVeterinaaria
700 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,5 km24 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
200 m4 minPhoto Tour

balcony

Asukoht
Sønder Boulevard 58, 3. tv., 1720 København V
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.