Müükapartment
5-room apartment in Holte
6 995 000 DKK ≈ 936 118 €
62 455 DKK/m² ≈ 8358 €/m²
Rønnebærvej 12, st. tv, 2840 Holte
5
Toad kokku
112 m²
Elamispind
2739 m²
Krunt
Ehitusaasta1935
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Rønnebærvej 12, st. tv, 2840 Holte
Täpne asukohtPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.