Müükapartment
4-room apartment in København S
8 250 000 DKK ≈ 1 104 071 €
78 571 DKK/m² ≈ 10 515 €/m²
Ørestads Boulevard 37B, 7. th, 2300 København S
4
Toad kokku
105 m²
Elamispind
Ehitusaasta2007
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Asukoht
Ørestads Boulevard 37B, 7. th, 2300 København S
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,1 km18 minMetroopeatus
100 m1 minLennujaam
2,8 km7 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minKeskkool
4 km11 minÜlikool
2,3 km6 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
1,4 km22 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
600 m9 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
2,0 km5 minKeskkond
Suurem tee
1,2 km18 minRaudtee
1,1 km17 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.