Müükapartment
3-room apartment in Skanderborg
1 550 000 DKK
19 872 DKK/m²
Mosevangen 8, 2. tv., 8660 Skanderborg
3
Toad kokku
78 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Mosevangen 8, 2. tv., 8660 Skanderborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minLennujaam
51 km2.2hHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
17 km44 minRaamatukogu
1,3 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
700 m11 minRestoran
900 m14 minPank
1,2 km18 minTervishoid
Apteek
1,3 km20 minArst
1,1 km18 minHaigla
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m5 minRand
2,2 km6 minKeskkond
Suurem tee
700 m11 minRaudtee
200 m4 minPhoto Tour

facade

living room

Asukoht
Mosevangen 8, 2. tv., 8660 Skanderborg
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.