Müükhouse
4-room house in Struer
1 475 000 DKK
11 007 DKK/m²
Majas Vej 9, 7600 Struer
4
Toad kokku
134 m²
Elamispind
877 m²
Krunt
Ehitusaasta2001
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Majas Vej 9, 7600 Struer
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
3 km8 minRaudteejaam
16 km41 minLennujaam
95 km4.1hHaridus
Lasteaed
6 km15 minÜlikool
19 km48 minRaamatukogu
6 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
4 km10 minRestoran
4 km10 minPank
5 km14 minTervishoid
Apteek
5 km14 minArst
5 km13 minHaigla
15 km39 minVeterinaaria
7 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km11 minRand
7 km17 minKeskkond
Raudtee
400 m6 minPhoto Tour

living room

garden

living room

home office
Asukoht
Majas Vej 9, 7600 Struer
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.