Müükapartment
2-room apartment in København Ø
4 995 000 DKK
86 121 DKK/m²
Lange-Müllers Gade 17, st. th., 2100 København Ø
2
Toad kokku
58 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Lange-Müllers Gade 17, st. th., 2100 København Ø
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,1 km5 minMetroopeatus
600 m10 minLennujaam
10 km26 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minKeskkool
4 km11 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
700 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
600 m10 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1,3 km21 minKeskkond
Raudtee
600 m9 minPhoto Tour

living room

Asukoht
Lange-Müllers Gade 17, st. th., 2100 København Ø
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.