Müükapartment
1-room apartment in Odense C
1 548 000 DKK ≈ 207 190 €
29 208 DKK/m² ≈ 3909 €/m²
Jens Benzons Gade 54B, st. th, 5000 Odense C
1
Toad kokku
1
Vannitoad
53 m²
Elamispind
1188 m²
Krunt
Ehitusaasta2021
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Asukoht
Jens Benzons Gade 54B, st. th, 5000 Odense C
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
20 km53 minLennujaam
9 km23 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
1,1 km18 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m2 minRestoran
300 m5 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
500 m7 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
1,3 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
7 km18 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
600 m10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.