Müükapartment
2-room apartment in Vejle
1 245 000 DKK ≈ 166 635 €
16 600 DKK/m² ≈ 2222 €/m²
Jagtvej 2, st. th, 7100 Vejle
2
Toad kokku
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
355 m²
Krunt
Ehitusaasta1900
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Jagtvej 2, st. th, 7100 Vejle
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
20 km51 minLennujaam
22 km56 minHaridus
Lasteaed
700 m11 minÜlikool
24 km1.0hRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m4 minRestoran
200 m3 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
700 m11 minHaigla
400 m7 minVeterinaaria
2,1 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
2,1 km6 minKeskkond
Suurem tee
2,5 km7 minRaudtee
200 m4 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.