Müükapartment
3-room apartment in Virum
5 595 000 DKK
56 515 DKK/m²
Hummeltoftevej 8, 1. th., 2830 Virum
3
Toad kokku
99 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Hummeltoftevej 8, 1. th., 2830 Virum
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m7 minRaudteejaam
900 m14 minMetroopeatus
10 km25 minLennujaam
19 km50 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minKeskkool
13 km33 minÜlikool
1,7 km26 minRaamatukogu
1,3 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
200 m3 minRestoran
200 m3 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
1000 m15 minHaigla
3,0 km8 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
2,5 km6 minKeskkond
Suurem tee
2,6 km7 minRaudtee
800 m13 minPhoto Tour

Asukoht
Hummeltoftevej 8, 1. th., 2830 Virum
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.