Müükapartment
3-room apartment in København Ø
7 395 000 DKK ≈ 989 461 €
99 932 DKK/m² ≈ 13 371 €/m²
Hjørringgade 15, 4. tv., 2100 København Ø
3
Toad kokku
74 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Hjørringgade 15, 4. tv., 2100 København Ø
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,5 km23 minMetroopeatus
300 m4 minLennujaam
9 km23 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minKeskkool
4 km9 minÜlikool
1,6 km25 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m2 minRestoran
200 m3 minPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
100 m1 minHaigla
1,6 km24 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1,5 km24 minKeskkond
Raudtee
200 m3 minPhoto Tour

dining room

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.