Müükapartment
4-room apartment in København V
10 995 000 DKK ≈ 1 471 426 €
74 796 DKK/m² ≈ 10 010 €/m²
H.C. Andersens Boulevard 40, 2. th, 1553 København V
4
Toad kokku
147 m²
Elamispind
713 m²
Krunt
Ehitusaasta1903
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
H.C. Andersens Boulevard 40, 2. th, 1553 København V
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
600 m9 minMetroopeatus
700 m10 minLennujaam
6 km15 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minKeskkool
400 m6 minÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
100 m1 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
700 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,8 km29 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.