Müükapartment
4-room apartment in København V
14 495 000 DKK ≈ 1 939 674 €
73 954 DKK/m² ≈ 9896 €/m²
Hambrosgade 6, st. tv, 1562 København V
4
Toad kokku
196 m²
Elamispind
2397 m²
Krunt
Ehitusaasta1909
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Hambrosgade 6, st. tv, 1562 København V
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
600 m10 minMetroopeatus
700 m11 minLennujaam
6 km15 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
500 m8 minÜlikool
800 m12 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
200 m2 minHaigla
2,7 km7 minVeterinaaria
600 m9 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
1,8 km28 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.