Müükapartment
3-room apartment in Frederiksberg
6 795 000 DKK ≈ 909 285 €
73 859 DKK/m² ≈ 9884 €/m²
Godthåbsvej 129, 3. tv, 2000 Frederiksberg
3
Toad kokku
92 m²
Elamispind
Ehitusaasta1932
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Godthåbsvej 129, 3. tv, 2000 Frederiksberg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,9 km8 minMetroopeatus
800 m12 minLennujaam
10 km25 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
2,6 km7 minÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
500 m9 minRestoran
100 m1 minPank
1,4 km21 minTervishoid
Apteek
1000 m15 minArst
700 m12 minHaigla
300 m5 minVeterinaaria
700 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
5 km13 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
2,9 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.