Müükapartment
2-room apartment in Odense C
1 895 000 DKK
29 609 DKK/m²
Drewsensvej 22, 3. tv., 5000 Odense C
2
Toad kokku
64 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Drewsensvej 22, 3. tv., 5000 Odense C
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
22 km58 minLennujaam
10 km25 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,0 km16 minHaigla
1,4 km22 minVeterinaaria
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
6 km15 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
1,1 km17 minPhoto Tour

living room

Asukoht
Drewsensvej 22, 3. tv., 5000 Odense C
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.