Müükapartment
4-room apartment in Odense S
3 195 000 DKK
21 588 DKK/m²
Demantsvej 23, 2., 5260 Odense S
4
Toad kokku
148 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Demantsvej 23, 2., 5260 Odense S
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
21 km54 minLennujaam
13 km33 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
1,1 km17 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
700 m11 minRestoran
900 m15 minPank
1,3 km21 minTervishoid
Apteek
1,4 km22 minArst
800 m12 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
10 km26 minKeskkond
Suurem tee
700 m11 minRaudtee
600 m9 minPhoto Tour

living room

balcony

living room

living room
Asukoht
Demantsvej 23, 2., 5260 Odense S
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.