Müükapartment
3-room apartment in Valby
5 795 000 DKK ≈ 775 526 €
77 267 DKK/m² ≈ 10 340 €/m²
Clara Pontoppidans Vej 20, 5. tv, 2500 Valby
3
Toad kokku
75 m²
Elamispind
Ehitusaasta2012
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boliga.dk
Asukoht
Clara Pontoppidans Vej 20, 5. tv, 2500 Valby
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
600 m10 minMetroopeatus
600 m10 minLennujaam
8 km20 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minKeskkool
2,9 km7 minÜlikool
2,0 km5 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
200 m3 minRestoran
400 m6 minPank
1,0 km16 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
400 m6 minHaigla
2,2 km6 minVeterinaaria
600 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
2,4 km6 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.