Müükapartment
3-room apartment in Sæby
435 000 DKK ≈ 58 208 €
4485 DKK/m² ≈ 600 €/m²
Chr. Pedersensvej 2C, 1. tv., 9300 Sæby
3
Toad kokku
97 m²
Elamispind
613 m²
Krunt
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Chr. Pedersensvej 2C, 1. tv., 9300 Sæby
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minLennujaam
47 km2.0hHaridus
Lasteaed
900 m14 minÜlikool
34 km1.4hRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m2 minTervishoid
Arst
800 m13 minHaigla
12 km32 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
700 m12 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minPhoto Tour

living room

balcony

kitchen
Asukoht
Chr. Pedersensvej 2C, 1. tv., 9300 Sæby
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.