Müükhouse
4-room house in Frederikshavn
635 000 DKK
5248 DKK/m²
Anholtvej 2, 9900 Frederikshavn
4
Toad kokku
121 m²
Elamispind
779 m²
Krunt
Ehitusaasta1942
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: boligsiden.dk
Asukoht
Anholtvej 2, 9900 Frederikshavn
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
700 m11 minLennujaam
54 km2.4hHaridus
Lasteaed
1,0 km16 minÜlikool
31 km1.3hRaamatukogu
1,6 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
300 m5 minRestoran
800 m12 minPank
1,3 km21 minTervishoid
Apteek
1,3 km20 minArst
1,7 km27 minHaigla
1,9 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
900 m15 minRand
900 m14 minKeskkond
Raudtee
1,8 km28 minPhoto Tour

facade

facade

kitchen

bathroom
Asukoht
Anholtvej 2, 9900 Frederikshavn
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.