Müükapartment
3-room apartment in Skælskør
995 000 DKK ≈ 133 151 €
10 699 DKK/m² ≈ 1432 €/m²
Algade 19, 2. 4, 4230 Skælskør
3
Toad kokku
93 m²
Elamispind
1640 m²
Krunt
Ehitusaasta1978
Asukoht
Algade 19, 2. 4, 4230 Skælskør
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minLennujaam
65 km2.8hHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
10 km26 minRaamatukogu
200 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
0 m1 minTervishoid
Arst
900 m14 minHaigla
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
3 km8 minPhoto Tour

balcony

3-toaline korter asukohas Skælskør
995 000 DKK ≈ 133 151 €
10 699 DKK/m² ≈ 1432 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Nybolig Skælskør
Asukoht
Algade 19, 2. 4, 4230 Skælskør
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.