Müükhouse
Three-Storey House with Terrace in Forest
295 000 €
1229 €/m²
Rue Saint-Denis 21
4
Magamistoad
3
Vannitoad
240 m²
Elamispind
143 m²
Krunt
13 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom house features a spacious living room with a glass ceiling, providing ample natural light. The property includes a private courtyard and a 13 m² terrace, situated on a 143 m² plot in Forest. The house is in need of renovation.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust3
Lisaomadused
Aed
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immovlan.be
Energiatõhusus
Energiaklass
255 kWh/m²/yrE
Class E — 255 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue Saint-Denis 21
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
400 m5 minMetroopeatus
1,9 km30 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
500 m7 minAlgkool
600 m9 minKeskkool
1,6 km25 minÜlikool
2,4 km6 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
300 m4 minRestoran
200 m3 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
200 m3 minHaigla
1,6 km25 minVeterinaaria
1,3 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
22 km58 minKeskkond
Raudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.