Müükhouse
Three-Faced House with Garden in Uccle
545 000 €
2739 €/m²
Trois arbres 50, 1180 Uccle
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
199 m²
Elamispind
324 m²
Krunt
12 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house, built in 1961, is located in a sought-after residential area in Uccle, midway between Uccle-Stalle and Calevoet stations. The property features a 12 m² terrace, a large garden, and requires renovation. It offers good natural light and is situated in a quiet setting with access to both indoor and outdoor parking.
Ehitusaasta1961
SeisukordVajab remonti
Korrust4
Energiaklass
343 kWh/m²/yrF
Class F — 343 kWh/m²/yr
Asukoht
Trois arbres 50, 1180 Uccle
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
500 m7 minMetroopeatus
2,9 km8 minLennujaam
14 km36 minHaridus
Lasteaed
800 m12 minAlgkool
2,0 km31 minKeskkool
1,1 km17 minÜlikool
2,0 km5 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
500 m7 minRestoran
200 m3 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
800 m12 minHaigla
2,2 km6 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
22 km57 minKeskkond
Raudtee
300 m5 minPhoto Tour

Asukoht
Trois arbres 50, 1180 Uccle