Müükhouse
Three-Bedroom House with Sauna in Aovere Village
114 000 €
1018 €/m²
Lubjamäe vkt 16, Aovere, Tartu vald, Tartumaa
3
Toad kokku
112 m²
Elamispind
1169 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom, three-bathroom house is located in Aovere village, approximately 16 minutes by car from Tartu city centre. The property features a terrace with a roof and an outdoor fireplace, and includes a sauna and shower facilities. The house is in good condition and has a total plot size of 1169m².
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust2
KüteElekter
Lisaomadused
Kamin
Saun
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: arcovara.ee, city24.ee, city24.lv, kinnisvara24.ee
Asukoht
Lubjamäe vkt 16, Aovere, Tartu vald, Tartumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,2 km19 minRaudteejaam
10 km25 minHaridus
Lasteaed
5 km12 minÜlikool
9 km24 minRaamatukogu
7 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
7 km19 minToidupood
7 km17 minRestoran
9 km23 minTervishoid
Apteek
7 km19 minArst
10 km25 minHaigla
12 km30 minVeterinaaria
10 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
7 km19 minRand
5 km12 minPhoto Tour

hallway entrance
Three-Bedroom House with Sauna in Aovere Village
114 000 €
1018 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Maris Kuklane
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ | Tartu
Viide: 3877616
Asukoht
Lubjamäe vkt 16, Aovere, Tartu vald, Tartumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 14. märts 2026 | 119 990 € | 1071 € / m² | Algne |
| 28. märts 2026 | 114 000 € | 1018 € / m² | -5.0% |